Kurumsal

Biz Kimiz?

İşitme kayıplarının zorlukları bilip bu konu hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla, duymaya en fazla ihtiyaç duyan kişiler için 2014 yılından beri bilfiil hizmet etmekteyiz. İşitme kayıplarında en kaliteli çözümü üretmek, işitme kaybı ortaya çıkması halinde işitme kaybı duyan hastanın en kaliteli ses düzeyinde duymasını sağlamak, en önemli görevimizdir.

Kablosuz teknoloji ürünü olan işitme cihazlarından, en iyi kaliteyi hastalarımıza sunmaktayız.

Kulak sağlığı ile ilgili olan her türlü sorunda, kamu ve özel kurumlarla da beraber hareket edip. Kulak sağlığına hizmet etmeyi amaçlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz konu başlıkları içerisinde; işitme testleri, kulak kalıbı, işitme cihazı ve aksesuar satışı, işitme cihazı montaj ve tamir servisi, cihaz bakımı ,cihaz testi, hizmetleri bulunmaktadır.

Bir İsviçre markası olan PHONAK ve Danimarka firması olan WIDEX işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bol ürün çeşidimiz perakende mağazamız ve yeni açılacak olan şubelerimizle İstanbul’da birçok ilçede hizmet sunmaktayız. Şuan, sektördeki Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan ONC işitme cihazları uygulama merkezleri işitme sektöründe her konuda önderliğine devam etmek için çalışmaktadır.

Hedefimiz, gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan işitme teknolojisini ülkemize taşımak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ve sürekli bir şekilde sağlamaktır.

SİZLERE YARDIMCI OLMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

İşitme duyunuzu iyileştirmenizi süper kolay, kullanışlı ve ağrısız hale getiriyoruz. Randevularınızı planlamaktan yaşam tarzınız, bütçeniz ve işitme ihtiyaçlarınız için mükemmel cihazları bulduğunuzdan emin olmaya kadar her konuda liderliği ele alacağız ve size rehberlik edeceğiz.

ARAMA YAP WHATSAPP