Signia İşitme Cihazları

Signia Assistant, yapay zeka teknolojisi kullanarak her an her ortamda ihtiyacınız olan hızlı desteği sağlar. Cihazınızın ses ayarlarını düzenlemek, cihaz kullanımıyla ilgili sorularınızı yanıtlamak ve hızlı sorun gidermek gibi konularda yardımcı olmak için 7/24 ulaşılabilirdir.

İşitme Cihazları

Styletto X

İkonik Styletto X, ödül sahibi tasarım, kablosuz şarj ve değiştirilebilir receiver özelliklerini kristal netliğinde ses kalitesiyle bütünler. Aynı zamanda, Bluetooth ve devrim niteliğindeki Signia Xperience platformunun konuşma anlama özelliklerine sahiptir.

Silk X

Kulak arkası işitme cihazlarının aksine, Silk X’in mikrofonları sesi kulak kanalının içinden alır. Bu sayede, telefon görüşmelerinizi ve dinlediğiniz müzikleri alışık olduğunuz şekilde duyabilirsiniz. Silk X işitme cihazları, işitme kaybını gizli tutmak isteyenler için neredeyse görünmez ve kullanıma hazır işitme çözümüdür.

Pure

Bu küçük yüksek teknoloji işitme cihazları kulaklarınızın arkasına dikkat çekmeyecek şekilde, rahatça oturur ve Bluetooth bağlantısı sayesinde telefon görüşmeleri, müzik ve TV sesini doğrudan kulaklarınıza aktarır. Popüler Pure Charge&Go X, tüm bu avantajları kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir şarj ünitesinin esnekliği ile birleştirir.

Motion X

Sahip oldukları devrim niteliğindeki sensör teknolojisi sayesinde hareket edip etmediğinizi anlar ve gün içinde hareket halindeyken etrafınızda olup biten her şeyi deneyimlemenizi sağlar. Bu modern çok yönlü cihazlar yeniden şarj edilebilir ve tek bir şarjla 61 saate kadar muazzam bir kullanım sağlar!

SİZLERE YARDIMCI OLMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

İşitme duyunuzu iyileştirmenizi süper kolay, kullanışlı ve ağrısız hale getiriyoruz. Randevularınızı planlamaktan yaşam tarzınız, bütçeniz ve işitme ihtiyaçlarınız için mükemmel cihazları bulduğunuzdan emin olmaya kadar her konuda liderliği ele alacağız ve size rehberlik edeceğiz.

ARAMA YAP WHATSAPP