Widex İşitme Cihazları

Amacımız, işitme kaybı olanların bu hayati yetisini geri kazanmaya yardımcı olmaktır. Üstün teknoloji ürünü WIDEX işitme cihazları, sizin de diğer herkes gibi aynı standartlarda işitmenizi sağlamak için üretilmektedir.

İşitme Cihazları

EVOKE - Dünyanın ilk, gerçekten akıllı işitme cihazı

WIDEX EVOKE™, kullanıcısına ilk günden başlayarak daha doğal bir işitme deneyimi sunar. Yapay Öğrenme teknolojili SoundSense (Ses Algısı) ile evrimleşen işitme.

BEYOND Z - Şarj et. Anı yaşa

Sizi pil değiştirme zahmetinden kurtaran BEYOND Z'yi gece şarj edin ve gün boyu üstün ses kalitesini yaşayın. Şarj edilebilir BEYOND Z olağanüstü düşük güç tüketimine sahiptir.

BEYOND - Sınırları ortadan kaldırın

Widex BEYOND™ bir işitme cihazıyla işitebildiklerinizin sınırlarını ortadan kaldırıyor. Daha yüksek ve daha yumuşak sesler. Daha fazla iletişim ve daha uzun pil ömrü.

UNIQUE - İşitmede yeni ufuklar

Widex UNIQUE™ serisi ile yeni bir şey yaptığımızı iddia etmiyoruz. Ama kesinlikle daha iyisini yaptık.

CROS - Tek taraflı işitme kayıpları için

WIDEX CROS ile konuşmaları dinlemek ve diyaloglara katılmak artık çok kolay. Tekrar, konuşmaları takip edebilir, dinleyebilir ve katılabilirsiniz hemde konuşmacının hangi tarafta olduğunu önemsemeden.

DREAM işitme cihazları

Herhangi bir işitme cihazı işitme yetinize yardımcı olabilir. Ancak özel bir işitme cihazı size gerçek sesleri sağlamayı hedefler. WIDEX DREAM™ işitme cihazları ise tam olarak bunu sağlamaktadır.

MENU işitme cihazları

MENU işitme cihazları esneklikleri ile ihtiyaçlarınıza, tercih ve bütçenize kolaylıkla uyum sağlarlar.

AKSESUARLAR

DEX™ işitme cihazı yardımcıları, SCOLA FM sistemi, uzaktan kumandalar ve işitme cihazı temizleme çözümleri.

SİZLERE YARDIMCI OLMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

İşitme duyunuzu iyileştirmenizi süper kolay, kullanışlı ve ağrısız hale getiriyoruz. Randevularınızı planlamaktan yaşam tarzınız, bütçeniz ve işitme ihtiyaçlarınız için mükemmel cihazları bulduğunuzdan emin olmaya kadar her konuda liderliği ele alacağız ve size rehberlik edeceğiz.

ARAMA YAP WHATSAPP